Your Cart

חבילות פרסום אטרקטיביות

הפרסום שלך. תרומה לקהילה.

מפרסמים יקרים, רדיו חריש הינה תחנת רדיו ללא מטרות רווח אשר הוקמה לשרת את התושבים בחריש. כל הכנסה מתשלומי פרסום מיועדים לרווחת התושבים שזקוקים לתמיכה ועזרה. התשלום של כל נותן חסות יפורסם בשקיפות מלאה בדף "נותני חסויות" באתר שיכלול את סך התשלום ואת פרטי מקבלי התרומה. רדיו חריש מאמין בשיתוף פעולה ועזרה לזולת והמוטו שלנו "אדם לאדם אדם" לידיעת המפרסמים כל פרסום ברדיו חריש יאפשר למפרסם לקבל חנות אינטרנטית בחינם באתר העסקים של חריש בכתובת https://kolharish.co.il אז למה אתם ממתינים התחילו לפרסם והתחילו לתרום לקהילה עכשיו!!!
פרסום ברשתות החברתיות
רדיו חריש תפרסם את העסק שלך בדפי הרשת של רדיו חריש לקבלת חשיפה לכל העוקבים והמאזינים שלנו
פרסום ג'ינגל בהפקה קולית
רדיו חריש תערוך עבור העסק שלך הפקה קולית שתשולב בשידורי הרדיו באתר ותוצג באופן מתוזמן למאזינים
פרסום בהפקת סרטון וידיאו
רדיו חריש תיצור עבור העסק שלך הפקה וידיאו שתציג את העסק שלך בתצוגת וידיאו מקצועית שתוצג בתוכניות הרדיו המצולמות

חבילות פרסום אטרקטיביות ברדיו חריש

אומרים שהפרינט כבר לא רלוונטי, שהפרסום באינטרנט חזק מאי פעם, שעידן הערוצים המסחריים בטלוויזיה הביא את הפרסומות לקדמת הבמה כשהן מושקעות יותר מאי פעם – אבל כמעט ולא מדברים על פרסום ברדיו; ודווקא שם, בעולם האינטרנט, חבויות הזדמנויות בעלות פוטנציאל אדיר שכמעט ולא ניתן להשיג כמותן באפיקי פרסום אחרים.

"לתת להם את מה שהם רוצים" "להבדיל את עצמכם ואת המוצר שלכם מכל השאר" אלו הן רק חלק מהסיסמאות המובאות כאן ומטרתן להמשיך ולהעצים את הדבר האמיתי-  הפרסום באמצעות הרדיו אכן משתלם! 

אז בעוד המדיה הדיגיטלית, האינטרנט והרשתות החברתיות נחשבות כהצלחה כל מה שנשאר זה לפגוש את החתך השני שזנחת קהל היעד שעדיין אוהב, מוקיר ומאמין כי יש פרסומים שתועלתם לעולם אינה נשכחת וכאן הרדיו נכנס ומשלים את החלק החסר בהצלחתך. 

בעבר היו פרסומות ברדיו מאוד מסוימות וכיום הן מביאות הצלחה חסרת תקדים – פרסום מוצלח שעוטה על עצמו שדרוג מדהים- אחד כזה שיכול וגם מצליח להעלות רף המכירות של האחרים אבל באותה הנשימה יכול להעלות גם את רף המכירות שלך על דרך המלך.  

לא מבין/ה במה מדובר? הגיע הזמן שלך לפגוש את ההצלחה במרחק מבט אחד. גם לך מגיע להכיר את ההזדמנויות החבויות שבפרסום ברדיו,. גם לך מגיע לממש את הפוטנציאל הגדול ביותר – אפיק פרסום ישן וטוב שלעולם היה ויישאר נאמן לך לאורך כל הדרך. 

פרסום ברדיו חריש מביא את היכולת להשמיע את הדברים בצורה מסוימת ובו זמנית לגבות מחיר זול הרבה יותר מכל אפיק פרסום אחר שהכרת. אז אולי כאן יציר הדמיון יישאר ברשות המאזין ומאידך היתרון הגדול הוא שהמפרסם יוכל להמשיך ולפרסם כמה פעמים שרק ירצה  בעלות נמוכה ובאופן משמעותי ביחסים למתחרים האחרים.  

בנוסף פרסום ברדיו חריש מאפשר השמעה לחתך לקוחות גדול הרבה יותר ביחס לשאר המדיות המציעות לא פעם את אותו שירות אבל לא את אותו המוצר. 

בדיוק כאן נחשף בנוסף הפתרון שחיפשת, פרסום במחיר שווה לכל כיס, פרסום גדול טווח והכי חשוב? פרסום המתפרס על חתך לקוחות גדול יותר ממה שציפית בפועל- אטרקטיבי בסך הכול לא כן? 

המחיר שלנו הרבה יותר נמוך מזה של פרסום בכל אפיק אחר. כך מתאפשר לכל משווק, בין אם הוא אדם פרטי, בעל עסק קטן או חברת ענק, ליצור פרסומת בעלות נמוכה יחסית; אבל יותר מזה – לשדר אותה מספר פעמים רב ביממה וכך להגיע לקהל יעד גדול יותר. זאת לעומת פרסומת בטלוויזיה, למשל, שלא רק עולה סכומי עתק להפקה אלא גם לשידור.

זו אחת הסיבות לכך שמפרסמים רבים נוהגים לייצר קמפיין פרסומי באפיקים שונים שהרדיו הוא אחד מהם – פרסום ברדיו מחזק את הזכירות והמודעות למוצרים, למשל על ידי אזכור סיסמאות שנאמרו בפרסומת טלוויזיונית. עם זאת, אין ספק שלפרסום רדיופוני יש תועלות רבות גם כאפיק פרסומי העומד בפני עצמו.